sobota, 12 grudnia 2015

Kup misia 2015

Hej! :)

    Jak Wam minął tydzień? U mnie no cóż... wystarczy zwrot SZKOŁA TO ZŁO :P
    Dzisiaj przygotowałam post tematyczny. Jak pewnie wiecie ( lub może i nie ) co roku TVN razem z Rossmanem i Allegro łączą siły by pomóc chorym dzieciom należącym do fundacji TVN nie jesteś sam. 4 ludzi projektuje 4 wspaniałe i przecudne misie, a  każdy z nich kosztuje 50 złotych. Pieniądze ze sprzedaży są przesyłane na konto fundacji. Także jeżeli jeszcze nie macie pomysłu na prezent, to taki miś to strzał w dziesiątkę. Dla dziecka lub dorosłego, każdy z takiego miłego gestu się ucieszy, bo w końcu liczy się pamięć a nie cena prezentu. Dodatkowo pomożecie innym :)
    Do każdego misia dołączony jest jego opis, aby wiadomo było jaki każdy z nich jest :3
    Ja w tym roku pierwszy raz się tym zainteresowałam, ale zamierzam teraz kupować po jednym misiu co rok ^^

Miś I - Szymon
 
"Odpowiedzialny i mądry. Zna odpowiedź na każde pytanie, a jego zadaniem jest pilnowanie, by w nocy wszyscy spali spokojnie i mieli kolorowe sny. W dzień uwielbia wylegiwać się w łóżku, czytać książki i pić angielską herbatkę. Zawsze ma przy sobie szalik i czapkę, bo w wolnych chwilach chodzi na zimowe spacery, lepi bałwana i rzuca w inne misie śnieżkami"
 
Miś II - Ala
 
"Ala to miś rozrywkowy. Ma tysiąc zwariowanych pomysłów na minutę i w każdej chwili jest gotowa do zabawy. Pełna radości, lubi śpiewać i tańczyć, a z pyszczka nigdy nie znika jej uśmiech, dlatego zaraża nim wszystkich dookoła. Ala jest zawsze chętna do pomocy i pociesza w każdej sytuacji. Jednym misiowym przytuleniem potrafi ukoić wszelkie smutki."
 
 
Miś III - Oliwia
 
"Typowa misia modnisia. Uwielbia szeleszczące suknie i bajki na dobranoc. Jej największą słabością są czekoladki, które podjada w ukryciu i dlatego jest najsłodszym misiem ze wszystkich. Ma bardzo wrażliwą i delikatną naturę, dlatego trzeba ją często przytulać. Odwzajemnia się ciepłem i radością, bo Oliwia to miś, który każdemu daje dużo szczęścia."
 
Miś IV - Gosia
 
"Misiowa artystka-indywidualistka, zawsze elegancko ubrana. Pięknie maluje, ładnie śpiewa i piecze przepyszne ciasteczka. Ma swoje zdanie na każdy temat, ale nie lubi się spierać i kłócić. Uwielbia za to oglądać bajki, najlepiej w dobrym towarzystwie i z kubkiem kakao w łapce. Najbardziej na świecie kocha jednak przytulanie, bo to słabość każdego misia."
 
 
______________________________________________________
 
Który miś podoba Wam się najbardziej? A może macie któregoś w domu? Pochwalcie się w komentarzach i napiszcie co uważacie o tej akcji :)
Ja w domu mam Szymona ^^
 
Do następnego :)
 

5 komentarzy:

 1. Zawsze, zawsze chciałam je kupić ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gosia naj ^^
  grlfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Też, zawsze chciałam je kupić bo przy okazji się pomaga :)
  No cóż może właśnie przyszedł ten czas :)

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com Odpowiadam na każdą obserwacje i propozycje wejść w linki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zawsze kusiły mnie takie akcje, powinno być ich jak najwięcej :)
  Zapraszam do mnie na świąteczny KONKURS :)
  www.killukitty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz motywuje mnie do dalszej pracy ♥

by Heather - Land of Grafic